مطمئنا لوازم خانگی برند میدیا ( Midea ) را در بازار دیده اید و یا ممکن است در خانه شما هم ماشین لباسشویی از این برند وجود داشته باشد. اما آیا اطلاعاتی در رابطه با برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی میدیا دارید؟! آیا می دانید هر کدام از علایمِ روی این دستگاه نشانه چیست؟ و برای تعمیر لباسشویی در شهریار یا هر کدام از کلمات نوشته شده روی دستگاه چه چیزی را نشان می دهند؟! برند میدیا از جمله ماشین لباسشویی با برنامه های متنوع و کاربردی است که در صورت آشنایی با آن ها کار استفاده از این دستگاه بسیار ساده تر خواهد بود.
آشنایی با تاریخچه لباسشویی میدیا
در معرفی بیشتر این برند باید گفت کمپانی میدیا برای اولین بار در سال ۱۹۶۸ در کشور چین آغاز به کار کرد و از همان ابتدای کار فعالیت خود را در زمینه تولیدات انواع محصولات لوازم خانگی آن هم به شکل حرفه ای قرار داد. چیزی نگذشت که این برند توانست به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در آسیا و سپس در دنیا تبدیل شود.

استراتژی مدیا استفاده از برترین تجهیزات و ماشین آلات روز دنیا و نیز به کاربردن بهترین و با کیفیت ترین متریال و مواد اولیه بود. از این رو خیلی سریع توانست محصولات خود را در قالب بهترین تولیدات لوازم خانگی به مردم معرفی کند. می توان مهمترین ویژگی های ماشین لباسشویی در این برند را موارد زیر دانست.

    استفاده از طراحی مدرن و روز دنیا
    به کاربردن تجهیزات هوشمند و قطعات با کیفیت در دستگاه
    برخورداری از موتور قدرتمند اینونتور جهت کاهش لرزش و صدا در دستگاه
    پشتیبانی از مشتریان با داشتن نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مدیا
    برخورداری از برنامه های متنوع شستشو
    ارائه کارت گارنتی و ضمانتنامه خدمات پس از فروش به مشتریان

در صورت وقوع ایرادات یا خرابی در ماشین لباسشویی میدیا، مجموعه دکتر تعمیرکار با داشتن نیروهای فنی و زبده در تعمیرات انواع برند لباسشویی از جمله ال جی، کنوود، سامسونگ، ایندزیت، آاگ، ویرپول، هوور، پاکشوما، ارج، اسنوا و غیره آماده خدمت به رسانی به مشتریان در سراسر نقاط تهران اعم از شمال و جنوب، شرق و غرب و نیز شهرستان های اطراف آن است.
برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی میدیا


معرفی برنامه های شستشوی ماشین لباسشویی مدیا

می توان از برنامه های متنوع شستشو بر اساس جنس البسه در لباسشویی میدیا استفاده کرد. این برنامه ها عبارتند از:

baby Care ( مخصوص لباس کودک)

این برنامه جهت شستن لباس کودکان تعبیه شده است. استفاده از این برنامه برای کودکان که پوستی حساس دارند بسیار مناسب می باشد. در ضمن می توان با استفاده از آن تمامی لکه و چربی های روی لباس کودک را از بین برد. جهت استفاده بهتر، باید دمای آب در حدود ۶۰ درجه سانتی گراد تنظیم شود.

Delicate ( لباس های ظریف )

برخی از لباس ها از جنسی نازک و ظریف برخوردارند. در ضمن می توان از این برنامه جهت شستن لباس های زیر زنانه و مردانه، لباس های نخی و ملحفه ها نیز استفاده کرد. دمای مناسب برای آن در حدود ۳۰ درجه سانتی گراد می باشد.

Cotton (شستشوی نرمال لباس های کتان)

به طور معمول از این برنامه جهت شستن لباس های نخی و پنبه ای استفاده می شود. دمای مناسب برای آن بین ۴۰ تا ۶۰ درجه سانتی گراد است.

Wool (لباس های پشمی)

در صورت شستن لباس های پشمی باید از این برنامه استفاده کنید چراکه بی توجهی و به کاربردن سایر برنامه های شستشو می تواند بر پایین آمدن کیفیت لباس پشمی شما تاثیرگذار باشد، به طوریکه لباس های پشمی شما ظاهر اولیه و زیبای خود را از دست خواهند داد. دمای مناسب آب ۴۰ درجه سانتی گراد است.

Mix (ترکیبی)

در صورتیکه بخواهید در یک سیکل شستشو اقدام به شستن همزمان لباس ها با جنس یا رنگ های مختلف نمایید باید از این برنامه استفاده کنید. دمای مناسب آب جهت شستن لباس ها ۴۰ درجه سانتی گراد است.

Quick (شستشوی سریع ۱۵ دقیقه ای)

این روزها استفاده از این برنامه در بین مردم بسیار متداول شده است. انجام شستشوی سریع لباس ها با میزان کثیفی کم تا متوسط برای استفاده از این برنامه پیشنهاد می شود. شما می توانید جهت شستن روزانه لباس های خود از شستشوی سریع ۱۵ دقیقه ای استفاده کنید.

Rise & Spin (آبکشی و تخلیه)

می توان جهت تخلیه آب و آبکشی سریع لباس ها در انتهای برنامه شستشو بدون استفاده مجدد از پودر استفاده کرد.
معنی کلمات روی ماشین لباسشویی میدیا

سایر معانی کلمات روی ماشین لباسشویی میدیا عبارتند از:

    On/Off به معنی روشن یا خاموش کردن دستگاه می باشد.
    Start/Pause جهت راه اندازی و یا توقف در شستشو استفاده می گردد.
    Delay به معنی تاخیر در شروع برنامه شستشو است.
    Child Lock قفل کودک می باشد.
    Speed جهت تعیین سرعت چرخش دیگ به کار می رود.
    Temp توسط آن میزان دمای آب دستگاه مشخص خواهد شد.
    Rinse کلید آبکشی دستگاه می باشد.
    Display به معنی صفحه نمایش دستگاه است.

پنجشنبه 11 آذر 1400
بؤلوملر :